به شبکه گسترده فروش ما بپیوندید

همکاری در فروش

پخش ویدیو

روش‌های کسب درآمد

سیستم انعطاف‌پذیر و ساده

تنوع در خدمات

متفاوت بودن در بازار

ایجاد پنل

تولید پنل برای نمایندگان

کسب درامد

پشتکار و علاقه فراوان

آنچه پیش از آغاز باید بدانید

سوالات متداول

پس درخواست دریافت وجه توسط شما و دریافت شماره حساب های شما حق بازاریابی شما طی مدت زمانی کوتاه و معمولا طی 24 ساعت به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

بله، شما در پنل کاربری بازاریابی قادر هستید تاریخ آخرین سرویس های فروخته شده به همراه نام آن سرویس ها و به همراه میزان درآمد حاصله از فروش هر سرویس را در هر لحظه از طریق پنل بازاریابی خود به صورت آنلاین مشاهده کنید.

 
 

کارمندان بازاریابی و فروش این مرکز بصورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و راهنمایی شما در زمینه چگونگی فروش و کسب درآمد می باشند.

 
 

 پورسانت بازاریابی برای محصولات و خدمات شرکت پایدار دیتا در حال حاضر 17 درصد از هر فروش می باشد. ما سعی کرده ایم بالاترین پورسانت ممکن را برای بازاریابان خود در نظر بگیریم.

بله، این مرکز ثبت شده است و دارای نماد اعتماد وزارت صنعت و معدت می باشد و کلیه پرداخت حاصل از کلیه درآمدهای حاصل از سیستم همکاری در فروش را تضمین می کند.
 
بله، همکاری در فروش و بازاریابی یکی از پر درآمدترین و بهترین روش های کسب درآمد قانونی از اینترنت است.
 
سیستم همکاری در فروش به اینصورت است که شما با عضویت در سایت ما و فعال کردن بخش بازاریابی و همکاری در فروش یک لینک مخصوص به شما تعلق می گیرد و با معرفی آن لینک و قرار دادن بنرهای تبلیغاتی با لینک مخصوص خود در صورتی که فروش موفقی از سمت بازدیدکنندگان انجام گردد، درصدی از فروش به شما تعلق می گیرد و در بخش کاربری شما بصورت خودکار ثبت می گردد.
 
بله، سیستم همکاری در فروش این مرکز بصورت آنلاین و دقیق تمامی آمار مربوط به بازدید های ورودی و میزان فروش موفق و ثبت شده را لیست و بصورت خودکار پورسانت شما را واریز می کند.

در اخر آدرس خدماتی که شما معرفی و تبلیغ می کنید یک عدد وجود دارد که این عدد برای هر کاربر اختصاصی و غیرتکراری است در تمام لینک هایی که شما از بخش همکاری در فروش می گیرید عدد مشخص شما وجود دارد که با این عدد مشتری از طرف شما ثبت می شود و درصورت خرید پورسانت به شما تعلق می گیرد.

خیر، این سیستم بصورت هوشمند فقط سفارشات واقعی را ثبت و درصد پورسانت را به پنل لینک معرف واریز می کند.