گزیده‌ای از

متداول‌ترین سوالات شما

بله، مشکلی در این زمینه نیست.فقط بعد از خرید هاست می توانید نام سرور های دامنه خود (که اصطلاحا به آن DNS گفته می شود) را بر روی نام سرورهای پایدار هاستینگ تغییر دهید.

بعد از خرید هاست، با توجه به سرویس شما،کارمندان بخش فروش ، نام سرورها را به شما اعلام میکنند تا در تنظیمات دامنه خود اعمال کنید.

.

 
هارد های SSD نسل جدید از هارد های ذخیره سازی اطلاعات هستند، سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات در این نوع هارد ها 3 تا 5 برابر بیشتر از هارد های معمولی است . سرعت بارگذاری سایت ها در این نوع هارد به طبع سریع تر خواهد بود .
 

برای انتقال فایلها از کامپیوتر بر روی سرویس دهنده، حداقل به یک FTP Account برای برقراری ارتباط نیاز دارید . در صورتی که اپراتورهای سایت شما بیش از یک نفر باشند می توانید برای هر کدام یک FTP Account مستقل ایجاد و اجازه دسترسی آنها را به دایرکتوریها یا فایها با قابلیت خواندنی، نوشتنی و … تعیین نمائید .

 

تفاوت عمده این دو هاست به نحوه برنامه نویسی وبسایت شما مرتبط است.سرور های دارای سیستم عامل لینوکس دارای وب سرور آپاچی می باشند و فقط از زبان های php و perl به خوبی پشتیبانی می کنند. سرور هایی که سیستم عامل آنها ویندوز می باشد دارای وب سرور IIS هستند و برای افرادی که برنامه نویسی ASP یا .NET یا cold fusion می کنند کاربرد دارد.از نظر امنیت سورهای لینوکس از امنیت بالایی برخوردارند.

هاست های ایران به دلیل وجود سرور ها داخل کشور، سرعت نمایش بالاتری دارند. همچنین چنانچه از نرم افزار هایی نظیر ویبولتین نال شده استفاده می کنید، پیشنهاد ما استفاده از سرور های داخل ایران است زیرا تحریم نمی باشد. هاست های خارج به دلیل امکانات بیشتر در دیتاسنترهای خارجی ترافیک و پهنای باند بیشتری در اختیار شما قرار می دهد،به دلیل سرعت بالاتر سایتهایی که روی سرورهای خارج ایران میزبانی می شوند، در خارج از ایران و همچنین پایداری بیشتر آنها معمولا این سایتها رتبه بهتری در موتورهای جستجو و الکسا بدست می آورند.

سیستمی است که برای امنیت اطلاعات شما و جلو گیری از دسترسی منجاوزان اینترتنی ، پایدار دیتا بر روی سرور خود نصب کرده است .

بله، شما میتوانید بدون نياز به مراجعه حضوري به بانك توسط كارت الكترونيكي صادر شده توسط بانك پرداخت الکترونیکی  انجام دهید. تمام سرویس های پایدار دیتا به صورت غیر حضوری و پرداخت آنلاین در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

این موضوع به شما اطلاع رسانی می شود ، تا جهت ارتقا به بسته بالاتر اقدام کنید.دراینصورت اطلاعات سایت شما هیچ تغییری نمیکند.

پشتیبانی از طریق ارسال تیکت بصورت 24 ساعته می باشد، پاسخ دهی تیکت ها در کمتر از یک ساعت انجام می شود.

میزان فضایی است که در ان اطلاعات سایت را اپلود می کنید.مثلا اگر وبسایت شما حدود 1گیگ حجم دارد باید به این میزان هاست خرید کنید.

سوالی دارید؟

با ما در ارتباط باشید ...